علیرضا اساره پنجشنبه 24 شهریور 1390 06:54 ب.ظ نظرات ()


شركت مایكروسافت امروز نسخه بتا 2 ویژوال استودیو 2010 و دات نت فریم ورك 4.0 را در اختیار مشتركین MSDN قرار داد كه اینجا قابل دانلود می باشد. برای عموم علاقمندان دانلود این نسخه چهارشنبه بیست و یكم اكتبر امكانپذیر خواهد بود شركت مایكروسافت امروز نسخه بتا 2 ویژوال استودیو 2010 و دات نت فریم ورك 4.0 را در اختیار مشتركین MSDN قرار داد كه اینجا قابل دانلود می باشد. برای عموم علاقمندان دانلود این نسخه چهارشنبه بیست و یكم اكتبر امكانپذیر خواهد بود.

مایكروسافت اعلام كرده است كه تغییرات عمده ای نسبت به نسخه بتا 1 برای بهبود كارایی و پایداری ویژوال استودیو 2010 انجام شده است اما هنوز راه زیادی تا انتشار نسخه نهایی باقی مانده است.

بتا 2 شامل ابزارهایی برای SharePoint از جمله تمپلیت انواع پروژه ها و ابزار دیباگ می باشد. ابزارهای لازم برای ایجاد اپلیكیشن های ویندوز 7 نیز به این نسخه اضافه شده اند.

Team Foundation Server شامل تمامی نسخه های ویژوال استودیو 2010 به همراه MSDN‌ می باشد. برای تیم های كوچك كه نیازمند امكانات پایه ای از قبیل source control, bug tracking و build automation می باشند، TFS Basic نصب ساده ای را ارائه می دهد كه بر روی سرور و كلاینت قابل اجرا می باشد.

تغییراتی در حجم دات نت فریم ورك 4.0 نیز حاصل شده است و تیم طراح توانسته است حجم آن را به كمتر از پنجاه مگابایت كاهش دهد.